Konstitucijos Klinika

Šeimos medicina

Kiekvienas norime, kad šeimos gydytojas būtų tas žmogus, kuris ne tik pasiūlytų profesionalius sprendimus, bet ir nuoširdžiai išklausytų bei pasirūpintų mūsų sveikatos būkle. Kviečiame tapti Konstitucijos klinikos klientu ir kartu su šeima lankytis pas dėmesingą savo srities ekspertą mūsų klinikoje!

Kiekvieno vizito metu skiriame maksimalų dėmesį paciento poreikiams, nesvarbu, ar užsuksite tik profilaktiniam vizitui, ar turite konkrečių nusiskundimų. Konstitucijos klinikoje vienoje vietoje galėsite gauti visą reikiamą pagalbą – nuo pirminės konsultacijos iki nukreipimo pas specialistą bei reikiamų tyrimų. Štai paslaugos, kurias teikiame jums:

 • Šeimos gydytojo konsultacija,
 • Ūmių infekcinių ir lėtinių vidaus organų ligų gydymas,
 • Laboratorinių tyrimų plano sudarymas ir vertinimas,
 • Įtariamos ligos diagnozės nustatymas ar nukreipimas reikiamam specialistui diagnozei patikslinti,
 • Gydymo plano sudarymas, receptinių vaistų išrašymas,
 • Lašinių infuzijų skyrimas.

Kada kreiptis į šeimos gydytoją?

 • Kartą per metus profilaktiniam sveikatos patikrinimui ir kraujo tyrimams.
 • Jaučiate peršalimo, gripo, sinusito ar kitų viršutinių kvėpavimo takų infekcijų simptomus, karščiuojate.
 • Vargina staiga prasidėjęs skausmingas ir dažnas šlapinimasis.
 • Paūmėjo nugaros skausmai, reikalingi receptiniai vaistai.
 • Neapsisprendžiate, pas kokį specialistą kreiptis ar kokius tyrimus atlikti turint specifiškų skundų.

Kainos

 • Šeimos medicina
  Šeimos medicina

GYDYTOJAI

Vidaus ligų gydytoja

Šeimos medicinos klinika

Šeimos gydytojas, tai specialistas, kuris: atlieka profilaktinę sveikatos patikrą, skiepija, konsultuoja sveikos gyvensenos klausimais, rūpinasi lėtinių ligų gydymu, sprendžia įvairias jūsų sveikatos problemas, pavyzdžiui, išrašo siuntimą specialisto konsultacijai, rekomenduoja reikiamus tyrimus, paskiria receptinius vaistus ir t. t.

Šeimos medicina mūsų klinikoje – tai rūpestis, dėmesys ir profesionalios konsultacijos, kurias mūsų specialistai suteikia kiekvienam pacientui. Konstitucijos klinikoje dirba aukščiausios kvalifikacijos specialistai, pasirengę išklausyti, paskirti reikiamus tyrimus, jei reikia – nukreipti pas konkrečios srities specialistą ir padėti rasti problemos sprendimą. Šeimos medicinos klinika laukia visų – ir suaugusių, ir vaikų. Atvykite pirmam vizitui ir susipažinkite su savo nauju šeimos gydytoju!

Visos šeimos medicinos paslaugos vienoje vietoje

Privatūs šeimos gydytojai – puikus pasirinkimas skubantiems, norintiems gauti medicinos paslaugas greičiau ir arčiau namų. Konstitucijos prospekte įsikūrusi mūsų klinika laukia visos jūsų šeimos. Šeimos gydytojo konsultacijos prireiks ir profilaktiškai (pavyzdžiui, vaikų sveikatos tikrinimas prieš mokyklą), ir susirgus. Šeimos gydytojas, įvertinęs būklę, pasiūlys atlikti reikiamus tyrimus, išrašys receptinių vaistų ir skirs nedarbingumą.

Klinikoje daug dėmesio skiriame kiekvienam pacientui, norime ne tik įvertinti jūsų tyrimų rodiklius, bet ir išklausyti konkrečius nusiskundimus, kad galėtume matyti bendrą vaizdą ir pasiūlyti būtent jums tinkamą gydymo planą. Daugeliui ligų užkirsti kelią galima lankantis profilaktiškai, todėl jei nerimaujate dėl vieno ar kito „nerimto“ simptomo – užsiregistruokite konsultacijai. Pavyzdžiui, dažnu atveju paprastas vitaminų tyrimas gali parodyti, kad nuovargis atsiranda dėl vienos ar kitos medžiagos trūkumo. Todėl geriausia nelaukti, kol būklė pablogės ir reguliariai lankytis profilaktiniams patikrinimams.

Šeimos medicinos klinika taip pat padės jums, jei yra reikalingi profilaktiniai sveikatos patikrinimai. Pavyzdžiui, vairuotojams, turintiems B kategoriją ir ne vyresniems kaip 55 metai, reikia atlikti profilaktinį vairuotojų sveikatos patikrinimą kas 10 metų (nuo 56 metų – kas 5 metus, nuo 70 – kas 2 metus, nuo 80 – kasmet). Taip pat profilaktinis sveikatos patikrinimas kasmet reikalingas ir vaikams, kurie lanko darželius bei mokyklas. Šeimos medicina padeda sekti ir kitas rutinines procedūras, pavyzdžiui, rekomenduojamus skiepus pagal skiepų kalendorių, įprastinius sveikatos patikrinimus nuo pat kūdikystės ir t. t.

Šeimos gydytojai, gydytojai specialistai ir reikiami tyrimai

Šeimos medicinos klinika – tai visos paslaugos vienoje vietoje. Čia galėsite ne tik apsilankyti pas šeimos gydytoją, bet ir pas gydytoją-specialistą, jei to reikės. Pavyzdžiui, pas kardiologą, endokrinologą, ortopedą traumatologą ar kitą specialistą. Patogu rūpintis savo sveikata, kai visus specialistus rasite vienoje klinikoje. Be to, čia atliksime ir jums paskirtus tyrimus – echoskopiją, įvairius laboratorinius tyrimus. Esant reikalui galėsime atlikti ir įvairias jums reikalingas procedūras, pavyzdžiui, lašelines infuzijas.

Šeimos medicina leidžia kompleksiškai pažvelgti į jūsų gydymą. Pavyzdžiui, jei visa šeima lankosi pas tą patį specialistą, jis yra susipažinęs ir su tėvų, ir vaikų sveikata. Taip gali būti lengviau sekti paveldimų ligų būklę ir vertinti galimas sveikatos rizikas. Mūsų šeimos medicinos klinika laukia jūsų!

Šeimos medicinos centras: Vilnius – užsiregistruokite jau dabar!

 Ar kada teko vargti užsiregistruojant pas savo šeimos gydytoją? Laukti, kol registratūra pakels ragelį ir žiūrėti į slenkančias laikrodžio rodykles? Pamirškite tai, nes mūsų klinikoje užsiregistruoti galite internetu. Tai itin patogu, nes šeimos medicinos klinika registracijas priima kiaurą parą. Taigi net jei dirbate kitokiu nei įprastas grafikas ar vis pamirštate paskambinti darbo metu – užsiregistruoti internetu galėsite nors ir vidury nakties!

Šeimos gydytojų vizitų kaina Vilniuje svyruoja nuo 50 iki 90 eurų. Tikslias mūsų gydytojų specialistų kainas skelbiame savo interneto svetainėje. Savo klientams visada stengiamės pasiūlyti geriausią kainos ir kokybės santykį. Jei jums reikalinga šeimos klinika, Vilnius yra tas miestas, kur galite ją rasti. Kviečiame užsiregistruoti pas savo naują šeimos gydytoją mūsų klinikoje!

kodėl mes?

MEDIKAI PROFESIONALAI

tiksli ir greita diagnostika

išsamūs
tyrimai

naujausi gydymo
metodai

pagalba čia ir dabar

prieinama
kaina

kodėl mes?

MEDIKAI PROFESIONALAI

tiksli ir greita diagnostika

išsamūs
tyrimai

naujausi gydymo
metodai

pagalba čia ir dabar

prieinama
kaina

REGISTRACIJA

Nerandate Jums tinkančio vizito laiko? Visais registracijos ir paslaugų klausimais
susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime: