Konstitucijos Klinika

Reumatologija

Gydytojo reumatologo darbo sritis – jungiamojo audinio, raumenų, kaulų ir sausgyslių ligos. Pas specialistą dažnai nukreipia šeimos gydytojas, tačiau konsultacijai galima užsiregistruoti ir savarankiškai, jei turite nusiskundimų dėl sąnarių, raumenų, ar Jums įtariama sisteminė jungiamojo audinio patologija. Dažniausi nusiskundimai, tai įvairios sąnarių problemos – skausmas, patinimas,  „sustingimo“ jausmas ryte.

Specialistas, išklausęs nusiskundimus, įvertins, kokie tyrimai yra reikalingi norint nustatyti tikslesnę problemą ir paskirti gydymą. Tyrimai gali būti laboratoriniai, taip pat gali būti atliekama reikiamos srities echoskopija. Visus šiuos tyrimus galėsite greitai ir patogiai atlikti mūsų klinikoje. Kviečiame registruotis konsultacijai ir nelaukti, kol simptomai sustiprės ar trukdys atlikti kasdienius darbus. Registruotis galite ir ligos eigos, gydymo kontrolei. Mūsų klinikoje teikiamos reumatologijos paslaugos:

 • Gyd. reumatologo konsultacija,
 • Sąnarių echoskopija,
 • Laboratoriniai tyrimai.

Kainos

 • Reumatologija
  Reumatologija

  Gyd. doc. Reumatologo konsultacija 99€
  Pakartotinė gyd. doc. Reumatologo konsultacija (Dėl tos pačios priežasties 1 mėn laikotarpyje) 65€
  Nuotolinė gyd. Reumatologo konsultacija 65€
  Sąnario echoskopija (kai atlieka konsultuojantis gyd. Reumatologas) 35€

GYDYTOJAI

Reumatologo konsultacija Vilniuje

Reumatologijos klinika laukia pacientų, turinčių jungiamojo audinio, raumenų, kaulų ir sausgyslių ligų. Taip pat rekomenduojama apsilankyti profilaktiškai, jei jūsų giminėje yra žmonių, sergančių autoimuninėmis reumatinėmis ligomis. Profilaktiniai tyrimai gali padėti anksti pastebėti tam tikrą ligą ir pradėti gydymą. Reumatologijos klinika Vilniuje – įsikūrusi jums patogioje vietoje, kad rūpintis savo sveikata būtų paprasčiau. Čia dirba profesionalai, tyrimams naudojama moderni medicinos įranga, o kiekvienam pacientui skiriamas ypatingas dėmesys.

Reumatologija – kas tai?

Reumatologijos centras gydo skeleto, raumenų ir sistemines autoimunines jungiamojo audinio ligas. Dažniausios ligos –  tai įvairių rūšių artritas, osteoporozė ir pan. Reumatinių ligų gydymas gali būti medikamentinis, taip pat gali būti siūlomos reabilitacijos procedūros bei įvairių vaistų, hialurono rūgšties leidimas į sąnarį. Kiekvienu individualiu atveju specialistas įvertina, koks gydymas būtų geriausias būtent jums ir pateikia savo rekomendacijas.

Gydymo kaina priklauso nuo pasirinkto būdo, apie procedūrų kainas jus informuos mūsų specialistai, o preliminarų kainoraštį visada galite rasti mūsų interneto svetainėje. Reumatologija – plati sritis, todėl tiek ir simptomų, pranešančių apie šio tipo ligas, tiek ir gydymo būdų yra daug ir įvairų. Reumatologijos centras – tai profesionalios konsultacijos visiems, besikreipiantiems dėl pakartotinio problemos sprendimo, naujų nusiskundimų ar profilaktikos. Geriausia kreiptis į specialistą dėl tikslios diagnozės ir neužsiimti savigyda, nes kuo anksčiau aptiksime ligą – tuo lengviau bus ją gydyti ar sumažinti jos simptomus ir padėti jums gyventi pilnavertį gyvenimą.

Kada reikia kreiptis į reumatologą?

Reumatologo konsultacija gali būti reikalinga tiek ir po patirtos traumos, nukreipus šeimos gydytojui, tiek ir pajutus tam tikrus specifinius simptomus. Reumatologiniai tyrimai ir procedūros padeda išsiaiškinti įvairias kaulų, raumenų ligas, uždegimus ir t. t. Privati konsultacija – geriausias pasirinkimas norint greitai ir efektyviai pradėti gydymą. Specialistas, išklausęs jūsų nusiskundimų, paskirs reikiamus tyrimus ir diagnozavęs problemą sudarys gydymo planą. Užsiregistruokite reumatologo konsultacijai Vilniuje, jei pastebėjote šiuo simptomus:

 • Jus vargina raumenų, sąnarių skausmas,
 • Jus vargina raumenų ar sąnarių tinimas,
 • Jaučiate sąnarių sąstingį, rytais sąnarius norisi „pramankštinti“,
 • „Be priežasties“ atsirado judėjimo sutrikimų,
 • Dažnai kartojasi kaulų lūžiai ir norite išsiaiškinti to priežastis,
 • Pastebimai sumažėjo rankų ir kojų jėga,
 • Atsirado kuprelė ar sumažėjo ūgis,
 • Jums buvo diagnozuota osteoporozė ar kita reumatinė liga.

Tai – dažniausi simptomai dėl kurių į mus kreipiasi pacientai, tačiau reumatologo konsultacija jums gali būti reikalinga ir kitu atveju. Pas gydytoją-reumatologą nukreipti gali ir jus gydantis šeimos gydytojas. Mūsų reumatologijos klinika po vienu stogu subūrė ne tik gydytojus specialistus, bet ir tyrimams bei diagnostikai reikalingą įrangą, kad jums būtų patogiau vienoje vietoje atlikti reikiamus tyrimus bei gauti specialisto konsultaciją ir rekomendacijas dėl efektyvaus gydymo. Reumatologija gali padėti pasijusti geriau, todėl nedelskite ir užsiregistruokite, jei jus vargina išvardyti simptomai!

Dažniausios ligos

Reumatologija apima tiek kaulų, tie raumenų ir jungiamųjų audinių ligas. Todėl pačių ligų kaip ir apie jas informuojančių simptomų – gali būti daug ir įvairių. Tikslią diagnozę nustatys jus gydantis specialistas, o čia pateikiame ligas, su kuriomis dažnai susiduria mūsų reumatologijos centras.

Reumatoidinis artritas. Mokslininkų teigimu, reumatoidiniu artritu serga 1–2 proc. populiacijos, ši liga dažniau pasitaiko tarp moteriškos lyties pacientų. Tai yra lėtinė sisteminė autoimuninė liga, todėl jos simptomai gali būti įvairūs – būdingas sąnarių sutinimas, taip pat gali pasireikšti bendriniai simptomai, tokie kaip nuovargis, apetito stoka, karščiavimas, anemija ir pan. Operatyvi diagnozė ir paskirtas tinkamas gydymas gali smarkiai sulėtinti ligos progresavimą bei pagerinti gyvenimo kokybę.

Osteoporozė. Tai sisteminė kaulų liga, kai dėl kaulų tankio sumažėjimo padidėja kaulų lūžių rizika. Ją įtarti galima, jei pastaruoju metu patyrėte kelias skirtingas traumas, kai lūžta kaulai. Osteoporozė gali būti senatvinė arba antrinė – atsirandanti dėl kitų įvairių ligų (pavyzdžiui, hipertirozės). Rizikos veiksniai yra paveldimumas, lytis (moterims pasireiškia 6 kartus dažniau nei vyrams), smulkus sudėjimas, menopauzė, alkoholio vartojimas ir rūkymas, vitamino D ir kalcio trūkumas. Konsultacijos metu nustačius priežastis, gali būti parenkamas įvairus gydymas – nuo kalcio ir vitamino D papildų iki pakaitinės hormonų terapijos, priklausomai nuo to, kas sukėlė šią problemą.

Podagra. Tai lėtinė medžiagų apykaitos sutrikimo liga. Jos metu kraujyje smarkiai padidėja šlapimo rūgšties kiekis, dėl ko atsiranda nemalonūs pojūčiai sąnariuose: patinimas, skausmas, uždegimas. Negydoma liga progresuoja, todėl labai svarbu kreiptis į specialistą kuo anksčiau. Podagra diagnozuojama ištyrus kraujo mėginius, sąnarių skystį bei atlikus pažeistų sąnarių rentgeno nuotrauką. Gydoma nesteroidiniais vaistais nuo uždegimo bei koreguojant mitybą.

Stuburo osteochondrozė. Tai yra degeneracinė tarpslankstelinių stuburo diskų liga, pažeidžianti stuburą. Diskai nusidėvėti gali dėl amžiaus, taip pat tai gali lemti nutukimas, paveldimumas, stuburo traumos dėl darbo ar sporto. Kreiptis į specialistą reikėtų, jei pastebite kaklo, nugaros, juosmens srities skausmą, diskomfortas jaučiamas ir keičiantis orams, po didesnio fizinio krūvio, vargina prastas, nekokybiškas miegas

Reumatologiniai tyrimai ir procedūros

Privati reumatologo konsultacija – tai greitesnis ir paprastesnis būdas pasirūpinti savo sveikata. Konstitucijos klinikoje be specialisto konsultacijos taip pat galėsite atlikti ir diagnozei reikalingus tyrimus. Reumatologijos klinika yra aprūpinta profesionalia šiuolaikiška tyrimų aparatūra, pavyzdžiui, moderniu GE firmos echoskopu. Taip pat čia pat atliekame ir visus reikalingus laboratorinius tyrimus, kad užtikrintume greitą, tikslią ir jums patogią diagnostiką.

Konsultacijos metu specialistas išklausys jūsų nusiskundimus, paskirs reikiamus tyrimus, o gavęs jų atsakymus – įvertins jūsų būklę ir skirs reikiamą gydymą. Reumatologijos centras laukia pacientų tiek su šeimos gydytojo siuntimais, tiek ir atvykstančių savarankiškai dėl juos varginančių simptomų. Reumatologiniai tyrimai ir procedūros padės įvertinti jūsų būklę, nustatyti diagnozę ir pradėti reikiamą gydymą. Juk niekada nevėlu pradėti rūpintis savo sveikata!

Reumatologo konsultacija Vilniuje

Reumatologija dažnai klaidingai laikoma ta medicinos sritimi, kuri svarbi tik vyresnio amžiaus žmonėms. Reumatologo konsultacijos prireikia įvairaus amžiaus suaugusiems žmonėms ir vaikams. Įvairias ligas nulemia ir paveldimumas, ir gyvenimo būdas, pavyzdžiui, sportinės traumos, traumos darbe ir pan. Reumatologijos klinika – tai vieta, kur reikia kreiptis pajutus pirmuosius skeleto ir raumenų sistemos darbo sutrikimus. Specialistai vienbalsiai tvirtina, kad kuo anksčiau aptiksime problemą – tuo lengviau ir paprasčiau ją galima išgydyti arba pristabdyti ligos progresavimą.

Privati reumatologo konsultacija padės įvertinti jūsų būklę ir gauti reikiamą gydymą. Konstitucijos klinikoje galime atlikti sąnarių ar minkštųjų audinių echoskopiją, įvairius laboratorinius tyrimus, o nustatę diagnozę – paskirti reikiamą gydymą. Kai kuriais atvejais vien gydytojo reumatologo konsultacijos neužtenka, reikia dirbti kartu su kitais specialistais, pavyzdžiui, ortopedu-traumatologu, kad būtų užtikrintas visapusiškas jūsų problemos sprendimas. Todėl kreiptis į mus bus geras pasirinkimas, nes visas reikiamas paslaugas gausite vienoje klinikoje. Kviečiame pasirūpinti savo sveikata jau šiandien ir užsiregistruoti konsultacijai!

kodėl mes?

MEDIKAI PROFESIONALAI

tiksli ir greita diagnostika

išsamūs
tyrimai

naujausi gydymo
metodai

pagalba čia ir dabar

prieinama
kaina

kodėl mes?

MEDIKAI PROFESIONALAI

tiksli ir greita diagnostika

išsamūs
tyrimai

naujausi gydymo
metodai

pagalba čia ir dabar

prieinama
kaina

REGISTRACIJA

Nerandate Jums tinkančio vizito laiko? Visais registracijos ir paslaugų klausimais
susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime: