Konstitucijos Klinika

Psichikos sveikata

Psichikos sveikata ne mažiau svarbi nei fizinė, neretai įvairius fizinius negalavimus gali sukelti ir psichologinės problemos. Psichiatro konsultacijų laukas – platus: psichikos sutrikimai gali atsirasti dėl kitų ligų (pvz., meningito, Alzhaimerio ligos ir pan.), taip pat vartojant įvairias psichoaktyvias medžiagas, psichiatras konsultuoja ir dėl kitų psichikos sutrikimų, pavyzdžiui, nuotaikų svyravimo, nerimo sutrikimo, anoreksijos ir t. t.

Priklausomai nuo problemos sudėtingumo, reikiamo gydymo, jums gali būti reikalingas medikamentinis gydymas, kurį skiria gydytojas psichiatras arba gali pakakti psichoterapijos, psichologo konsultacijų, kurias taip pat gali rekomenduoti jūsų būklę įvertinęs psichiatras. Kviečiame užsiregistruoti konsultacijai ir gauti reikiamą gydymą:

 • Gyd. psichiatro konsultacija,
 • Tęstinis paskirtas gydymas.

Kainos

 • Psichiatrija
  Psichiatrija

  Gyd. Psichiatro konsultacija 99€
  Gyd. Psichiatro konsultacija (1,5 val. trukmės) 149€
  Pakartotinė gydytojo psichiatro konsultacija (dėl tos pačios priežasties 1 mėn laikotarpyje) 64€
  Nuotolinė gydytojo psichiatro konsultacija 64€
  Medicinos psichologo konsultacija (45 min. trukmės) 89€
  Medicinos psichologo pakartotinė konsultacija 59€

GYDYTOJAI

Psichiatras

Psichiatrė

Psichiatrė

Psichiatrė

Psichiatrė

Medicinos Psichologė

Psichikos sveikata

Psichikos sveikata yra ne ką mažiau svarbi už fizinę, nors dažnai vis dar nepelnytai yra nustumiama į antrą planą. Deja, statistika sako, kad 1 iš 5 žmonių turi vienokių ar kitokių psichikos problemų. Tai reiškia, kad jūs greičiausiai pažįstate ne vieną žmogų, kuris turi tokių problemų, o galbūt ir pats esate su jomis susidūręs. Psichinė sveikata labai svarbi norint gyventi pilnavertišką, laimingą gyvenimą.

Jei susiduriate su problemomis, kurių patiems išspręsti nepavyksta – gali būti naudinga kreiptis pagalbos į specialistą. Psichikos sveikatos centrai – puiki vieta atvykti pirminei konsultacijai ir atlikti reikiamus tyrimus, taip pat tęsti reikiamą gydymą ar terapiją. Mūsų psichikos sveikatos centras Vilniuje laukia visų pacientų, kuriems reikalinga profilaktinė psichikos sveikatos patikra, gydytojo psichiatro konsultacija.

Psichikos sveikatos klinika: kokias paslaugas čia galite gauti?

Psichikos sveikata apima ir profilaktiką, ir ligų gydymą. Prie profilaktikos galima priskirti sveikatos patikras dėl įvairių pažymų, pavyzdžiui, dėl darbo, vairavimo, dėl leidimo ginklui gauti ir pan. Psichologo ar psichiatro konsultacija gali būti vienkartinė ar trumpalaikė, pavyzdžiui, psichinė sveikata gali suprastėti po artimo žmogaus netekties ar sudėtingu gyvenimo laikotarpiu. Kitais atvejais, kai diagnozuojamos įvairios psichikos ligos ar reikalinga ilgalaikė pagalba, gydymas gali būti tęstinis, specialistas gali nuolat teikti pagalbą, koreguoti reikiamas medikamentų dozes pagal jūsų būklę, be medikamentinio gydymo taip pat svarbi yra ir individuali psichoterapija, kuri gali padėti pagerinti gyvenimo kokybę.

Mūsų psichikos sveikatos klinika siūlo gydytojo psichiatro konsultacijas, nuotolines psichiatro konsultacijas, taip pat medicinos psichologo konsultacijas. Psichiatrija – plati sritis, todėl jei nesate tikri, kur kreiptis reikėtų jums, susiekite su mumis ir užduokite visus jums rūpimus klausimus. Pas psichiatrą ar psichologą galite registruotis savarankiškai arba galite būti nukreipti kito jus gydančio gydytojo, pavyzdžiui, jūsų šeimos gydytojo.

Kada rekomenduojama psichikos gydytojo konsultacija?

 Psichikos ligos ir psichinė sveikata apima didelį spektrą įvairių sutrikimų. Nuo lengvo nerimo sutrikimo iki panikos atakų, šizofrenijos, depresijos ir t. t. Todėl kiekvienu individualiu atveju gali pasireikšti vis kitokie simptomai. Vilniaus psichikos sveikatos centras pastebi, kad jei susimąstote, jog jums galbūt reikėtų psichologo ar psichiatro pagalbos – tikriausiai tai pakankama indikacija, kad reikia užsiregistruoti vizitui. Tik specialistas gali įvertinti jūsų būklę, diagnozuoti ligą ir pasiūlyti galimus problemos sprendimo būdus, tinkamiausią gydymo ar terapijos planą.

Mūsų psichikos sveikata yra svarbi ne tik mums, bet ir mus supantiems žmonėms. Patiriant daug streso, nerimo ar negydant įvairių psichikos ligų kenčia ir mus supantys artimieji. Vilniaus psichikos sveikatos centras gali padėti! Todėl labai svarbu kreiptis į specialistą, jei pastebite šiuos požymius (ar paraginti kreiptis pagalbos šeimos narį, jei pastebite jo pakitusį elgesį):

 • Padidėjęs jautrumas, dirglumas,
 • Dažnesnė liūdna, melancholiška nuotaika,
 • Dideli nuotaikų svyravimai,
 • Sutrinka miego režimas (sunku užmigti arba miegama itin daug),
 • Sutrinka mityba, staiga prarandate daug svorio arba jo priaugate,
 • Agresijos, pykčio priepuoliai be aiškios priežasties,
 • Dėmesio koncentracijos stoka, atminties sutrikimai,
 • Vargina priklausomybės, tokios kaip alkoholizmas, psichoaktyvių medžiagų vartojimas, lošimas.

Ypač sunerimti reikėtų, jei žmogus išsako norą žudytis, sako, kad niekame nemato prasmės. Tokiu atveju galima kreiptis ir bendruoju pagalbos telefonu 112. Svarbiausia tokių kalbų neignoruoti, vis dar gajus mitas „Jei sako, tai taip nedarys“, kuris neturi jokio mokslinio pagrindo ir nėra tiesa. Net 56 proc. žmonių, kurie bando žudytis, nusižudo iš pirmo karto. PSO statistika rodo, kad savižudybė yra antra dažniausia mirties priežastis tarp 15–24 metų žmonių visame pasaulyje. Todėl išgirdus tokias artimųjų mintis labai svarbu reaguoti nedelsiant ir kreiptis į specialistus! Jei nerimaujate dėl savo ar savo artimųjų psichinės sveikatos – užsiregistruokite konsultacijai mūsų klinikoje.

Psichikos sveikatos klinika: registracija, tyrimai, tęstinis gydymas

Psichikos sveikata kaip ir fizinė yra didžiausias turtas! Todėl nelaukite, kol jaučiami simptomai pablogės ir kreipkitės profesionalios pagalbos jau dabar. Psichinė sveikata gali lemti ir įvairias fizines ligas ar prisidėti prie jų būklės pablogėjimo, bet to – ji veikia ne tik jus, bet ir jūsų artimuosius. Jei jums reikalingas psichikos sveikatos centras, Vilnius puiki vieta kreiptis į specialistą. Kviečiame užsiregistruoti internetu arba paskambinus nurodytu telefono numeriu ir pasirūpinti savo sveikata jau šiandien.

kodėl mes?

MEDIKAI PROFESIONALAI

tiksli ir greita diagnostika

išsamūs
tyrimai

naujausi gydymo
metodai

pagalba čia ir dabar

prieinama
kaina

kodėl mes?

MEDIKAI PROFESIONALAI

tiksli ir greita diagnostika

išsamūs
tyrimai

naujausi gydymo
metodai

pagalba čia ir dabar

prieinama
kaina

REGISTRACIJA

Nerandate Jums tinkančio vizito laiko? Visais registracijos ir paslaugų klausimais
susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime: