Konstitucijos Klinika

Privati medicinos klinika Vilniuje

Ortopedija ir traumatologija

Ortopedas-traumatologas – specialistas, diagnozuojantis ir gydantis kaulų ir raumenų sistemos ligas ar sužeidimus. Nuo skubios pagalbos patyrus traumą iki pooperacinės priežiūros ir konsultavimo dėl lėtinio skausmo, tinimo, sąnario judesių ribojimo, po traumos atsiradusių pasekmių šalinimo ar lėtinių raumenų ir kaulų susirgimų gydymo. Ortopedo-traumatologo konsultacijos, dažniausiai, prireikia patyrus kaulų lūžius, pasitempus ranką ar koją, išnirus kaulams, plyšus meniskui ir t. t.

Tiksliai diagnozei nustatyti ir gydymui paskirti reikalingi įvairūs tyrimai, kurie gali būti iškart atliekami mūsų klinikoje (pvz., echoskopija, sąnario punkcija). Štai sąrašas paslaugų, teikiamų mūsų klinikoje:

 • Gyd. ortopedo-traumatologo konsultacija,
 • Sąnarių echoskopija,
 • Sąnario punkcija,
 • Injekcijos į sąnarius.
 • Laboratoriniai tyrimai

Kainos

 • Ortopedija ir traumatologija
  Ortopedija ir traumatologija

  Gyd. Ortopedo-traumatologo konsultacija 85€
  Pakartotinė gydytojo otopedo-traumatologo konsultacija (dėl tos pačios priežasties 1 mėn laikotarpyje) 59€
  Nuotolinė gydytojo ortopedo-traumatologo konsultacija 59€
  Sąnario punkcija 40€
  Injekcijos į sąnarius (kaina priklauso nuo leidžiamo preparato): Kenalog Hialurono r. 75€ 150€

GYDYTOJAI

Ortopedas traumatologas

Ortopedijos ir traumatologijos klinika

Ortopedija traumatologija, tai medicinos sritis, kuri tiria ir gydo įvairias kaulų, sąnarių, raumenų ir raiščių ligas bei traumas. Ortopedo traumatologo konsultacija, dažniausiai, būna netikėta – paslydus, pargriuvus, patyrus traumą sportuojant ar kitaip susižalojus. Dažniausiai vizito prireikia po nelaimingo atsitikimo, jų padaugėja žiemą, kai slidu, taip pat užsiimant aktyviu kontaktiniu sportu ir pan.

Tačiau pasitaiko atvejų, kai ortopedo traumatologo konsultacija būtina ir rekomendavus kitam specialistui Pavyzdžiui, reumatologas gali rekomenduoti apsilankyti pas ortopedą traumatologą, kad būtų galima atmesti (ar patvirtinti) kai kurias diagnozes. Mūsų ortopedijos traumatologijos klinika laukia jūsų jums patogiu metu. Ortopedijos centras įsikūręs Vilniuje, Konstitucijos prospekte, registruokitės ir aptarkite savo problemas su specialistu bei gaukite profesionalią pagalbą!

Ortopedija ir traumatologija. Kokias paslaugas teikia ortopedas traumatologas?

 Ortopedija traumatologija yra gana plati sritis, kuri apima įvairaus sudėtingumo kaulų, sąnarių ir minkštųjų audinių sužalojimus. Ortopedas traumatologas gydo nuo palyginti nesmarkių sužalojimų, tokių kaip, pavyzdžiui, kelio sumušimas paslydus iki atvirų kaulų lūžių. Žinoma, didelės traumos atveju reikia iškart kreiptis į artimiausią ligoninės priėmimo skyrių arba skambinti telefonu 112 dėl skubios pagalbos.

Tačiau nemažai ortopedinių traumų nėra keliančios pavojų gyvybei. Tokiu atveju reikia registruotis ortopedo traumatologo konsultacijai. Mūsų ortopedijos klinika Vilniuje – puikus pasirinkimas, ieškantiems savo srities profesionalų, modernios, šiuolaikiškos diagnostinės įrangos ir atidaus požiūrio į pacientus. Specialistas įvertins jūsų patirtį traumą, paskirs reikiamus tyrimus ir gydymą.

Dažniausiai pasitaikantys ortopediniai sužalojimai, tai raiščių patempimai ir plyšimai, uždari ir atviri kaulų lūžiai, itin didelio krūvio sukelti kaulų pažeidimai bei sąnarių išnirimai. Net ir nedidelės traumos gali turėti ilgalaikės įtakos jūsų gyvenimo kokybei, todėl patyrus traumą svarbu kreiptis į specialistą, jog laikui bėgant trauma neįsisenėtų ir problema netaptų rimtesnė. Mūsų ortopedijos klinika Vilniuje – puiki vieta tiems, kurie vertina profesionalumą, privatumą ir nori greitai bei efektyviai spręsti savo sveikatos problemas.

Ortopedo traumatologo konsultacija, tyrimai, gydymas

 Ortopedijos ir traumatologijos klinika laukia jūsų – konsultacijoms, tyrimams ir gydymo paskyrimui. Patyrę specialistai mūsų klinikoje turi galimybę dirbti su aukščiausios kokybės, modernia diagnostine įranga, kuri padeda greičiau ir lengviau diagnozuoti ligas. Be to, čia pat atliekame ir įvairius laboratorinius tyrimus, kad visapusę pagalbą galėtumėte gauti vienoje vietoje.

Mūsų klinikoje teikiame šias paslaugas:

 • ortopedo-traumatologo konsultacija,
 • Sąnarių echoskopija,
 • Sąnario punkcija,
 • Injekcijos į sąnarius,
 • Laboratoriniai tyrimai.

Sąnarių echoskopiją atliekame su moderniu GE firmos echoskopu, kuris išsiskiria savo galia, pritaikomumu ir patikimumu. Aukštos raiškos echoskopas naudoja dirbtinį intelektą, kuris padeda sumažinti rankinių žingsnių skaičių atliekant tyrimus. Taigi sumažėja tyrimo trukmė, specialistas daugiau dėmesio gali skirti pacientui. Greitas, tikslus ir efektyvus echoskopas yra vertinamas aukščiausio lygio specialistų visame pasaulyje. Džiaugiamės, kad galime pasiūlyti kokybiškas echoskopijos paslaugas savo pacientams.

Dažniausiai pasitaikančios problemos

Ortopedijos ir traumatologijos klinika sulaukia pacientų, turinčių įvairiausių nusiskundimų. Čia norime apžvelgti keletą iš jų ir papasakoti, kokios priežastys gali tai lemti ir kaip, dažniausiai, tokia problema bus gydoma. Žinoma, tikslią diagnozę nustatyti gali tik jus gydantis specialistas, o ši informacija yra tik bendrinė, informacinio pobūdžio ir skirta tam, kad galėtumėte geriau įsivaizduoti, ko galite tikėtis ortopedo traumatologo kabinete bei su kokiomis traumomis kasdien susiduria mūsų gydytojai-specialistai.

Raiščių patempimai ir plyšimai. Tai dažna trauma aktyviai sportuojančių žmonių tarpe. Raiščiai, tai skaiduliniai jungiamieji audiniai, kurie sąnariui atsidūrus nenatūralioje padėtyje gali per daug išsitempti. Dažnai patempimai įvyksta čiurnos, riešo, kelio sąnariuose. Pavyzdžiui, kojai kryptelėjus, „nužengus“ ant nelygaus paviršiaus ir pan. Tuomet atsiranda sąnario sunkumas, skausmas, uždegimas, gali matytis mėlynė. Patempimai įprastai sugyja per 7–10 dienų. Tačiau labai svarbu pasirodyti specialistui, nes raiščiai gali būti ne tik patempti, bet ir įplyšę. Tai – gerokai rimtesnė problema, kurios gijimas užtrunka kelis mėnesius, o kartais gali prireikti ir operacijos. Specialistas įvertins, kokio režimo geriausia laikytis jums ir kokių gydymo priemonių prireiks.

Uždari ir atviri kaulų lūžiai. Kaulų lūžiai, dažniausiai, gydomi skubios pagalbos skyriuje, o į kliniką dėl tokių atvejų kreipiamasi retai. Žinoma, pasitaiko atvejų, kai uždaras kaulo lūžis gali kelti palyginti mažai diskomforto, todėl apie tai sužinoma tik apsilankius pas traumatologą ir padarius rentgeno nuotrauką. Lūžio vietoje, kaip ir daugelio kitų pažeidimų atveju, atsiranda patinimas, gali atsirasti kraujosruva, jaučiamas skausmas, atsiranda judesių sutrikimas, išnyksta atraminė galūnės funkcija. Lūžiai dažniausiai sugyja per kelis mėnesius, pirmiausia lūžusi vieta įvertinama ir, jei reikia, atstatoma į tinkamą padėtį. Tada pažeista vieta yra imobilizuojama, kol kaulas sugis (pavyzdžiui, gipso ar plastikine longete). Po to, jei kaulas sėkmingai sugijo, bus reikalinga reabilitacija, kuri leis grįžti prie įprastinių veiklų.

Sąnarių išnirimai. Ortopedijos traumatologijos klinika dažnai sulaukia pacientų, kurie kreipiasi dėl sąnarių problemų. Viena dažniausių – sąnarių išnirimai. Jie dažniausiai nustatomi aktyviai sportuojantiems žmonėms. Bene pusę atvejų sudaro peties sąnario išnirimas, jis dažnas tarp ledo ritulį, futbolą, tinklinį žaidžiančių vaikų ir suaugusių. Pirma pagalba tokiais atvejais – tai ledas ir galūnės imobilizavimas. Specialistas, įvertinęs būklę, skirs reikiamus tyrimus (pvz., rentgenologinį tyrimą, norint įsitikinti, kad niekas nelūžo). Tuomet sąnarys bus atstatomas į pradinę padėtį, imobilizuojamas, o gijimo laikotarpis yra apie 2–6 savaites.

Achilo sausgyslės pažeidimai. Ortopedijos ir traumatologijos klinika dažnai susiduria su pacientais, kurie skundžiasi pėdos funkcijos sutrikimais. Dažna to priežastis – Achilo sausgyslės pažeidimai. Dėl didelės apkrovos gali atsirasti įtrūkimai, netinkamai apšylant, nesuteikiant pakankamai poilsio laiko, šie pažeidimai gali sukelti rimtesnių problemų. Dažnai simptomai yra patinimas kulkšnies srityje, paraudimas, karštis, traškėjimas, užčiuopiami mazgeliai, riboti judesiai per čiurnos sąnarį. Specialistas paskirs reikiamą tyrimą ar jų derinį, pavyzdžiui, rentgenologinį tyrimą, ultragarsinį tyrimą ar kt. Nustačius problemą, galima įvairūs gydymo būdai: įvairūs medikamentai, taip pat nemedikamentinės priemonės (lazerinė terapija, manualinė terapija, įtvarai ir t. t.).

Riešo kanalo sindromas. Riešo kanalas yra ertmė arba tunelis rieše, kuriame į plaštaką eina nervai ir kraujagyslės. Riešo kanalo sindromas, tai šio tunelio susiaurėjimas arba aplink einančių audinių patinimas, abiem atvejais atsiranda papildomas spaudimas viduriniam nervui. Simptomai – skausmas, tirpimas, dilgčiojantis pojūtis, rankos silpnumas. Gydymas gali būti tiek konservatyvus – mankštos, masažai, specialūs pratimai, tiek ir agresyvesnis gydymas – operacija.

Traumų prevencija, kad traumatologo konsultacijos neprireiktų

 Nutikus nelaimei gydytojo specialisto konsultacija yra būtina. Tačiau rūpintis savo sveikata galime kiekvieną dieną. Štai keletas dalykų, į ką turėtumėte atkreipti dėmesį, jog jums ar jūsų vaikams sumažėtų galimų sužalojimų rizika:

 • Dėvėkite šalmą visada, kai važiuojate dviračiu, riedučiais, paspirtuku ir pan. Neužmirškite šalmo ir tada, kai paspirtuką nuomojatės mieste.
 • Vairuokite atsakingai bei visada prisisekite saugos diržą, taip pat pasirūpinkite, kad vaikai sėdėtų jų ūgiui ir svoriui tinkamoje automobilio kėdutėje.
 • Įsitikinkite, kad jūsų vaikai, jei jau yra pakankamai dideli į ir iš mokyklos pareiti savarankiškai, išmano kelių eismo taisykles, žino kaip saugiai pereiti gatvę, kaip skaityti šviesoforo signalus ir kitus kelio ženklus.
 • Atkreipkite dėmesį į traumų prevenciją sportuojant. Visada apšilkite prieš treniruotę, atlikite tempimo pratimus. Jei sportuoti dar tik pradedate ar grįžtate į sporto salę po ilgesnės pertraukos – pasisamdykite trenerį, privati pamoka gali padėti prisiminti taisyklingo sportavimo pagrindų ir išvengti sužalojimų ateityje.
 • Tamsiu paros metu eidami pasivaikščioti dėvėkite atšvaitus arba naudokite žibintuvėlį.
 • Rudenį ir žiemą, kai slidu, dėvėkite specialius antbačius su smaigais, kad nepaslystumėte. Jie gali būti itin naudingi ką tik išmokusiems vaikščioti vaikams, kuriems gali būti sunkiau įvertinti, jog lauke yra slidu. Kambaryje pradedantiems vaikščioti vaikams gali būti naudinga dėvėti kojines su neslystančiu padu.
 • Kambariuose pasirūpinkite, kad nebūtų atkilusių grindlenčių, kad kilimai neslidinėtų (juos galima pritvirtinti specialiai tam skirtais kilimų lipdukais). Tai bus itin naudinga turintiems mažų vaikų, nes šie bėgiodami dažnai paslysta.
 • Vyresnio amžiaus žmonėms naudingos gali būti griuvimų prevencijos mankštos, pasidomėkite, kokias veiklas organizuoja jūsų seniūnija ar vietinė bendruomenė. Jų kaina, dažniausiai, būna nedidelė arba tokie užsiėmimai būna organizuojami išvis nemokamai.

Gydytojų konsultacijos Vilniuje

 Vilnius gali pasiūlyti daug puikių ortopedijos traumatologijos specialistų. Kviečiame registruotis konsultacijai Konstitucijos klinikoje, kur dirba patyrę, savo darbą puikiai išmanantys specialistai, nuolat keliantys kvalifikaciją ir besidomintys savo srities naujovėmis. Vizito kaina priklauso nuo to, ar tai pirmas, ar pakartotinis vizitas. Taip pat svarbu turėti omenyje, kad jums gali reikėti skirtingų tyrimų, kurie taip pat kainuoja. Stengiamės savo klientams pasiūlyti geriausią kainos ir kokybės santykį, kad privati konsultacija būtų ne tik profesionali ir naudinga, bet ir draugiška jūsų piniginei.

Konstitucijos klinikoje dirba visas būrys įvairių sričių specialistų, todėl priklausomai nuo traumos ar ligos pobūdžio – jūs galėsite būti nukreipti pas reikalingą specialistą ir gauti visapusišką pagalbą. Ortopedijos ir traumatologijos klinika specializuojasi raumenų, kaulų, sąnarių traumų gydyme. Tačiau mūsų klinikoje taip pat dirba ir kitų sričių specialistai – kardiologai, reumatologai, vidaus ligų specialistai, angiochirurgai, endokrinologai ir t. t. Stengiamės pasiūlyti įvairiapusę pagalba savo pacientams, jog sveikata galėtumėte rūpintis vienoje klinikoje, kad ir kas benutiktų.

kodėl mes?

MEDIKAI PROFESIONALAI

tiksli ir greita diagnostika

išsamūs
tyrimai

naujausi gydymo
metodai

pagalba čia ir dabar

prieinama
kaina

kodėl mes?

MEDIKAI PROFESIONALAI

tiksli ir greita diagnostika

išsamūs
tyrimai

naujausi gydymo
metodai

pagalba čia ir dabar

prieinama
kaina

REGISTRACIJA

Nerandate Jums tinkančio vizito laiko? Visais registracijos ir paslaugų klausimais
susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime: