Konstitucijos Klinika

Please specify the table ID

Lašinės infuzijos

Lašinės infuzijos – tai efektyvus būdas papildyti nusilpusį organizmą įvairiomis medžiagomis ar gauti jums reikiamas vaistines medžiagas. Gydymas lašinėmis infuzijomis į veną gali būti taikomas sergant įvairiomis ligomis, pavyzdžiui, skausmui malšinti, skysčių kiekiui organizme atstatyti, elektrolitų balansui atstatyti ir pan. Taip pat lašinės infuzijos gali būti skiriamos siekiant stiprinti sveikatą: jos gali būti įvairios sudėties, su įvairiais mikroelementais, vitaminais ir pan.

Lašinės infuzijos yra skiriamos po šeimos gydytojo ar vidaus ligų gydytojo konsultacijos. Priklausomai nuo paskirtų medžiagų, gydymo trukmė gali būti 1–5 dienos. Lašinė sulašinama jums patogiu metu, atvykus į mūsų kliniką. Vienos procedūros trukmė apie 2 valandas. Jei turite klausimų, ar manote, kad lašinė infuzija galėtų pagerinti jūsų gyvenimo kokybę – kreipkitės nurodytais kontaktais ir registruokitės vizitui pas šeimos ar vidaus ligų gydytoją!

 • Lašinės infuzijos
  Lašinės infuzijos

  IV lašinė terapija „ENERGIJA“ (1 val.) - energijos lygiui pakelti, gyvybinėms jėgoms atstatyti, nuovargiui ir stresui mažinti, raumenų skausmams šalinti, imuninei sistemai stiprinti. Visos infuzijos metu asmuo yra prižiūrimas kvalifikuoto slaugytojo. Gydytojo konsultacija įskaičiuota. nuo 120€
  IV lašinė terapija „NUGAROS SKAUSMAS“ (1 val.) - skirta sumažinti skausmą, pagerinti periferinę kraujotaką, periferinės nervų sistemos medžiagų apykaitą, mažinti raumenų įtampą. Visos infuzijos metu asmuo yra prižiūrimas kvalifikuoto slaugytojo. Gydytojo konsultacija įskaičiuota. nuo 120€
  IV lašinė terapija „DETOKSIKACIJA“ (1 val.)- skirta atstatyti Jūsų organizmo jėgas, energijos lygį, skysčių ir elektrolitų balansą po gausesnio alkoholio vartojimo, vėmimo, viduriavimo. Visos infuzijos metu asmuo yra prižiūrimas kvalifikuoto slaugytojo. Gydytojo konsultacija įskaičiuota. nuo 120€
  IV lašinė terapija „UŽSITĘSĘS KOSULYS“ (1 val.) - skirta užsitęsusiam kosuliui lengvinti.Visos infuzijos metu asmuo yra prižiūrimas kvalifikuoto slauguytojo. Visos infuzijos metu asmuo yra prižiūrimas kvalifikuoto slaugytojo. Gydytojo konsultacija įskaičiuota. nuo 120€
  IV lašinė terapija „GALVOS SVAIGIMAS“ (1 val.) - skirta galvos smegenų kraujotakai gerinti, galvos svaigimui mažinti.Visos infuzijos metu asmuo yra prižiūrimas kvalifikuoto slaugytojo. Gydytojo konsultacija įskaičiuota. nuo 120€

GYDYTOJAI

Vidaus ligų gydytoja

Lašelinė infuzija

Lašelinės arba lašinės infuzijos – tai įvairios paskirties vitaminų ar vaistų kompleksai, leidžiami tiesiai į veną. Tai yra vienas greičiausių ir efektyviausių būdų įsisavinti reikiamą vitaminą ar kitą medžiagą. Paprasčiausios lašinės yra skirtos atstatyti skysčių balansui organizme, jos pripildytos elektrolitų. Tačiau taip pat populiarėja ir įvairios sveikatinimo lašinės, tokios kaip vitaminų kokteiliai. Be greito įsisavinimo, jos gali būti naudingos tiems pacientams, kurie neįsisavina vitaminų per skrandį, taip pat jei dėl kitų susirgimų negali vitaminų nuryti, juos nuo reikiamų vitaminų ar vaistų pykina.

Kada rekomenduojama lašelinė infuzija?

Lašelinė infuzija gali būti rekomenduojama įvairiais atvejais – profilaktiškai, trūkstant vitaminų, mineralų ar susidūrus su tam tikrais simptomais, ligų simptomų lengvinimui. Pavyzdžiui, lašelinės gali praversti dehidratacijos atveju po ūmaus vėmimo, apsinuodijimo maistu. Tokiu atveju lašinės sistemos gali padėti atstatyti elektrolitų kiekį organizme. Taip pat lašelinės gali būti skiriamos ūmios alergijos atveju, dėl įvairių lėtinių ligų, galvos svaigimo, skausmo, migrenos ir pan.

Tokie vitaminų kokteiliai praverčia ir tuo atveju, jei, pavyzdžiui, dėl onkologinės ligos organizmas yra nusilpęs, o pacientas reikiamų vitaminų negali išgerti, nuryti, jį pykina nuo maisto papildų. Tokiu atveju lašinė infuzija gali būti vienintelis būdas organizmui gauti reikiamas medžiagas. Be to, tokiu būdu gaunamas medžiagas organizmas pasisavina 100 proc., nes jos iškart patenka į kraujotaką. Geriant įprastus papildus, šie niekada nėra pilnai pasisavinami per skrandį, todėl jei yra didelis kažkurio vitamino trūkumas, lašinė padės jo trūkumą pašalinti greičiau.

Lašinės infuzijos taip pat gali būti puiki priemonė papildyti organizmą trūkstamais vitaminais ar mineralais, antioksidantais. Jei atlikti tyrimai rodo, kad jums trūksta vienos ar kitos medžiagos, vienas iš būdų greitai ir efektyviai papildyti jos atsargas organizme gali būti lašelinė infuzija. Lašelinės kaina priklauso nuo lašinamos medžiagos ar jų derinio, taigi svyruoja nuo 50 iki 100 ir daugiau eurų. Tokie vitaminų kokteiliai, po gydytojo konsultacijos, gali būti pasirenkami nuovargio jausmui mažinti, jėgų atstatymui, plaukų, nagų stiprinimui, odos drėkinimui, sportininkams po itin didelio krūvio (pvz., varžybų) ir pan.

Ką būtina žinoti apie lašelinės infuzijos paslaugą?

Lašinės infuzijos gali būti skirtos organizmo stiprinimui, norint papildyti jį įvairiomis medžiagomis arba sergant tam tikromis ligomis vaistams gauti. Bet kuriuo atveju, lašinės infuzijos skiriamos apsilankius klinikoje pas šeimos gydytoją arba vidaus ligų gydytoją, kuris paskirs reikiamą lašinę. Vienos lašinės sulašinimas įprastai trunka apie 2 valandas. Priklausomai nuo to, kokios medžiagos ir kokiu tikslu jos paskirtos, gali reikėti nuo 1 iki 5 procedūrų. Individualiais atvejais gydymo trukmė gali būti ir ilgesnė.

Lietuvoje šio tipo procedūros dar tik populiarėja, tačiau JAV jų populiarumas per pastaruosius kelis metus išaugo žaibo greitumu. Čia lašinės yra pasirenkamos net ir apsinuodijimo alkoholiu lengvinimui ar greitesniam atsistatymui po ilgo skrydžio per kelias laiko juostas. Tiesa, specialistai įspėja, kad bet kokiu tikslu atliekama intraveninė terapija turi būti paskirta gydytojo ir atliekama medicinos įstaigoje. Skelbimų portaluose populiarėja lašinių į namus paslauga, tačiau medikai į tokias paslaugas siūlo žiūrėti skeptiškai, nes nėra aišku, kas atliks paslaugą, ar naudos sterilias priemones bei, galų gale, kokį tirpalą naudos. Bet to, nors intraveninė lašelinė nėra itin sudėtinga medicininė procedūra, visada išlieka rizika, kad pasireikš staigi alerginė reakcija (ypač, kai nėra aišku dėl lašinamų medžiagos kilmės ir patikimumo), gali staiga pakilti ar nukristi jūsų kraujospūdis ar pradėti kraujuoti iš dūrio vietos. Visais šiais atvejais esant klinikoje ar ligoninėje jums bus skubiai suteikta reikiama pagalba. Todėl nors tai ir nėra tikėtini scenarijai, namuose atlikti tokias procedūras nerekomenduojama dėl jūsų pačių saugumo.

Gydytojo konsultacija, tyrimai ir procedūros

Lašinė infuzija – puikus būdas papildyti organizmą reikiamomis medžiagomis. Šiuolaikinė medicina gali pasiūlyti daug skirtingų būdų kaip stiprinti savo sveikatą ir aprūpinti organizmą reikiamomis medžiagomis. Svarbiausia – nepamiršti profilaktiškai lankytis pas šeimos gydytoją ir kreiptis pajutus pirmuosius nemalonius simptomus. Atlikus reikiamus tyrimus bus galima greitai nustatyti negalavimų priežastį ir imtis gydymo ar prevencinių veiksmų.

Mūsų klinikoje Vilniuje po vienu stogu teikiame visas būtiniausias sveikatos priežiūros paslaugas. Šeimos gydytojas gali paskirti reikiamus tyrimus ar nusiųsti išsamesnei konsultacijai pas gydytoją-specialistą. Mėginius tyrimams galėsite priduoti čia pat, mūsų klinikoje, taigi jums niekur papildomai nereikės vykti. Be to, pasikonsultuoti su specialistu galite tiek gyvai, tiek nuotolinės konsultacijos metu.

kodėl mes?

MEDIKAI PROFESIONALAI

tiksli ir greita diagnostika

išsamūs
tyrimai

naujausi gydymo
metodai

pagalba čia ir dabar

prieinama
kaina

kodėl mes?

MEDIKAI PROFESIONALAI

tiksli ir greita diagnostika

išsamūs
tyrimai

naujausi gydymo
metodai

pagalba čia ir dabar

prieinama
kaina

REGISTRACIJA

Nerandate Jums tinkančio vizito laiko? Visais registracijos ir paslaugų klausimais
susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime: