Konstitucijos Klinika

kardiologija

Daugeliui ligų yra svarbi jų prevencija. Ne išimtis ir kardiologijos sritis. Širdies ir kraujagyslių sistemos ligas šiuolaikiniais tyrimo metodais galima pastebėti gana anksti ir užkirsti kelią rimtesnėms problemoms. Konstitucijos klinikoje atliekame įvairius profilaktinius tyrimus, leidžiančius įvertinti paciento širdies ir kraujagyslių sistemos būklę bei rekomenduoti reikiamas prevencines priemones, diagnozuoti ligas ir, jei reikia, paskirti gydymą.
Profesionaliai konsultuojame ir vaikus, ir suaugusius – tiek ir profilaktiškai, tiek ir esant konkretiems nusiskundimams. Mūsų klinikoje gali būti atliekami įvairūs instrumentiniai tyrimai (elektrokardiograma, širdies echoskopija, veloergometrija ir kiti). Taip pat atliekame įvairius laboratorinius širdies ir kraujagyslių tyrimus.
Registruokitės konsultacijai ar jums reikalingam tyrimui:
• Gyd. kardiologo konsultacija,
• Gyd. vaikų kardiologo konsultacija,
• Elektrokardiograma (EKG),
• Širdies echoskopija,
• Veloergometrija (krūvio EKG),
• Laboratoriniai širdies ir kraujagyslių tyrimai.

Kainos

 • Kardiologija
  Kardiologija

  Gyd. Kardiologo konsultacija 90€
  Gyd. Kardiologo - med. m. dr. konsultacija 120€
  Gyd. Kardiologo docento arba profesoriaus konsultacija 140€
  Gyd. Kardiologo pakartotinė konsultacija (dėl tos pačios priežasties 1 mėnesio laikotarpyje) 70€
  Gyd. Kardiologo med. m. dr. pakartotinė konsultacija (dėl tos pačios priežasties 1 mėnesio laikotarpyje) 80€
  Gyd. Kardiologo nuotolinė konsultacija 70€
  Gyd. kardiologo med. m. dr. nuotolinė konsultacija 80€
  Širdies echoskopija 85€
  Miego arterijų intimos-medijos sluoksnio vertinimas ir aterosklerotinių plokštelių paieška be doplerografijos (atlieka tik kardiologė Urtė Aliošaitienė) 39€
  Elektrokardiograma (EKG) 25€
  Krūvio EKG (Veloergometrija) 75€

GYDYTOJAI

Kardiologė 

VAIKŲ KARDIOLOGĖ – KARDIOLOGĖ

Vilniaus kardiologijos klinika

Kardiologijos centras Vilniuje laukia visų pacientų, kurie pas kardiologą nori apsilankyti profilaktiškai ar turi nusiskundimų. Klinikoje dirba ir vaikų kardiologai, taigi vienoje klinikoje galite gauti reikiamas paslaugas visai šeimai. Kardiologo konsultacija gali būti reikalinga pajutus įvairius širdies negalavimus, mūsų klinikoje bus atliekami reikalingi tyrimai, o profesionalų komanda užtikrins, kad greitai būtų rastas problemos sprendimas ir paskirtas reikiamas gydymas.

Ką tiria ir gydo kardiologija

Kardiologija – tai medicinos sritis, tirianti ir gydanti širdies ir kraujagyslių ligas. Vilniaus kardiologijos klinika laukia pacientų, kurie skundžiasi aukštu kraujospūdžiu, širdies ritmo sutrikimais, skausmais krūtinėje, dusuliu, greitu nuovargiu ir fizinio krūvio netoleravimu bei kitomis širdies ir kraujagyslių ligomis.

Be konkrečių simptomų, apsilankyti pas kardiologą gali būti naudinga ir profilaktiniais tikslais. Ypač jei šeimoje yra paveldimų šios srities ligų, šiuolaikiniai tyrimų metodai leidžia labai anksti pastebėti beprasidedančias problemas. Kardiologai Vilniuje dažnai turi nemažai pacientų ir eilės pas specialistus gali būti ilgos. Todėl nenuostabu, kad pacientai kreipiasi į privačias klinikas, norėdami greičiau gauti reikiamą pagalbą. Kardiologija yra populiari sritis tiek kalbant apie profilaktiką, tiek ir ligų gydymą. Privatūs kardiologai gali suteikti tokia pat efektyvią ir profesionalią pagalbą – todėl nedvejodami registruokitės vizitui, jei jums reikalinga kardiologo konsultacija.

Kardiologijos klinika: Vilnius – profilaktika, tyrimai, gydymas

Profesionali gydytojo kardiologo konsultacija – puikus sprendimas, jei norite pasirūpinti savo širdies ir kraujagyslių sveikata. Mūsų klinikoje dirba ne tik patyrę savo srities specialistai, bet ir atliekami įvairūs tyrimai.

Konstitucijos kardiologijos klinika Vilniuje gali atlikti širdies echoskopiją, elektrokardiogramą (EKG), veloergometriją (krūvio EKG), taip pat įvairius laboratorinius širdies ir kraujagyslių tyrimus. Echoskopija yra atliekama itin moderniu GE firmos echoskopu „Vivid T9 Ultra Edition“. Tai šskirtinis echoskopas rinkoje su integruotu dirbtiniu intelektu, kuris leidžia greičiau ir efektyviau atlikti tyrimus. Pavyzdžiui, dirbtinis intelektas padeda apskaičiuoti skilvelio ar prieširdžio deformacijas, tyrimo metu sumažina rankinio valdymo poreikį, o tai leidžia gydytojui daugiau dėmesio skirti pacientui.

Veloergometrijos tyrimui (elektrokardiogramos registravimui fizinio krūvio metu) naudojame specialų GE firmos dviračio modelį „eBike“. Tai modelis, lengvai pritaikomas skirtingiems pacientams, kad tyrimo metu jaustumėtės maksimaliai komfortabiliai. Ergonomiškas dizainas užtikrina patogią kūno pozą viso tyrimo metu, o lengvas valdymas pagreitina tyrimo atlikimą bei vertinimą specialistui. Mūsų klinikoje yra „eBike“ modelis, kuriuo tyrimus galima atlikti pacientams, sveriantiems iki 160 kg.

Specialistas išklausys jūsų nusiskundimus ir paskirs reikiamus tyrimus. Kardiologija – kompleksinė sritis, todėl vienu atveju sprendimas gali būti vaistai ar net operacija, kitu – rekomendacijos dėl gyvenimo būdo, sveikos gyvensenos. Svarbu nedelsti ir kreiptis į specialistą pastebėjus pirmuosius simptomus, kad laiku būtų pradėtas reikiamas gydytojas.

Vilniaus kardiologijos klinika: ką pataria specialistai

Nors medicina ir labai pažengusi bei daugelį negalavimų gali išgydyti daug efektyviau ir greičiau nei prieš 100 ar 50 metų, tačiau visgi geriausias būdas išvengti ligų yra prevencinės priemonės. Štai keli svarbiausi dalykai, kuriais pasirūpinti pataria kardiologai, kad apsilankyti jų kabinete reikėtų rečiau:

 • Nevartoti alkoholio ir nerūkyti. Sveika gyvensena gali ženkliai prisidėti prie širdies ir kraujagyslių sistemos sveikatos.
 • Neignoruoti aukšto kraujospūdžio. Reikia ieškoti to priežasčių ir jas šalinti, nes ilgalaikis aukštas kraujospūdis kenkia visai kraujagyslių ir širdies sistemai.
 • Didinti savo fizinį aktyvumą. Tai ypač aktualu tiems, kurie dirba sėdimą darbą, mažai juda. Reguliari mankšta, pertraukėlės darbe ir bent 150 minučių vidutinio aktyvumo veiklos per savaitę gali padėti sumažinti širdies ir kraujagyslių ligų riziką.
 • Pasirūpinti, kad svoris būtų normos ribose. Lengviausia įvertinti savo svorį yra suskaičiavus savo KMI (KMI = jūsų svoris (kg) / jūsų ūgio2 (m).
 • Profilaktiškai tikrinti cholesterolio kiekį.
 • Išmokti ir leisti sau atsipalaiduoti. Ilgalaikis stresas gali turėti neigiamų pasekmių visam organizmui, įskaitant ir širdies bei kraujagyslių sistemą.

Kaip užsiregistruoti pas kardiologą?

Jei jus domina kardiologo konsultacija, kviečiame registruotis internetu arba telefonu. Internetu bus itin patogu užsiregistruoti, iškart matysite visus laisvus laikus. Tiesa, pas kai kuriuos specialistus registruojame tik telefonu. Jei nesate tikri, pas kurį specialistą registruotis, ar turite papildomų klausimų – paskambinkite. Atsakysime į visus jūsų klausimus ir užregistruosime pas reikiamą specialistą!

Gydytojo kardiologo konsultacijos kaina pateikta mūsų interneto svetainėje. Atkreipkite dėmesį, kad kaina priklauso nuo gydytojo išsilavinimo, patirties, todėl skirtingų specialistų konsultacijų kainos gali skirtis. Kardiologija, tai ne tik konsultacija, bet ir įvairūs tyrimai – jų kainos taip pat pateikiamos mūsų interneto svetainėje. Savo klientams siekiame pasiūlyti konkurencingas kainas ir itin aukštos kokybės paslaugas. Lauksime jūsų mūsų klinikoje!

kodėl mes?

MEDIKAI PROFESIONALAI

tiksli ir greita diagnostika

išsamūs
tyrimai

naujausi gydymo
metodai

pagalba čia ir dabar

prieinama
kaina

kodėl mes?

MEDIKAI PROFESIONALAI

tiksli ir greita diagnostika

išsamūs
tyrimai

naujausi gydymo
metodai

pagalba čia ir dabar

prieinama
kaina

REGISTRACIJA

Nerandate Jums tinkančio vizito laiko? Visais registracijos ir paslaugų klausimais
susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime: