Konstitucijos Klinika

Echoskopija

Konstitucijos klinikoje visas reikiamas paslaugas rasite po vienu stogu – nuo šeimos gydytojo konsultacijos iki specializuotos gydytojo specialisto konsultacijos, reikiamų tyrimų ir sudaryto gydymo plano. Naudojame naujausią įrangą, kad galėtume atlikti aukštos kokybės tyrimus ir efektyviai nustatyti jus kamuojančių problemų priežastį.

Echoskopija – saugus ir greitai atliekamas diagnostinis tyrimas, leidžiantis gana tiksliai įvertinti vyraujančius pakitimus. Tyrimas reikalingas tiek profilaktiškai (pvz., ginekologinė echoskopija), tiek ir diagnostiniais tikslais. Užsiregistruokite reikiamam tyrimui ir atvykite jo atlikti jums patogiu metu. Šiuo metu mūsų klinikoje galima atlikti šiuos echoskopinius tyrimus:

 • Pilvo organų echoskopija,
 • Ginekologinė echoskopija,
 • Vaisiaus echoskopija,
 • Kaklo kraujagyslių echoskopija,
 • Kojų giliųjų venų ir arterijų echoskopija,
 • Sąnarių echoskopija,
 • Skydliaukės echoskopija,
 • Širdies echoskopija,
 • Urogenitalinė echoskopija,
 • Inkstų ir šlapimo takų echoskopija,
 • Pilvo aortos ir jos šakų echoskopija.

Kainos

 • Echoskopija
  Echoskopija

  Pilvo organų echoskopija (kepenų, tulžies pūslės, kasos, blužnies) ir inkstų echoskopija 90€
  Inkstų ir šlapimo takų echoskopija (šlapimo pūslės ir šlapimtakių) 55€
  Odos ir poodžio darinių echoskopija 55€
  Skydliaukės echoskopija 55€
  Širdies echoskopija 85€
  Urogenitalinė echoskopija (inkstai, šlapimo pūslė, gimda, kiaušidės, prostata) (kai atlieka konsultuojantis gyd. Urologas) 45€
  Sąnario echoskopija (kai atlieka konsultuojantis gyd. Reumatologas) 35€
  Kaklo kraujagyslių echoskopija (kai atlieka konsultuojantis gyd. Kraujagyslių chirurgas) 65€
  Galūnės (rankos/kojos) venų/arterijų echoskopija 60€
  Pilvo aortos ir jos šakų echoskopija (kai atlieka konsultuojantis gyd. Kraujagyslių chirurgas) 65€
  Ginekologinė echoskopija (kai atlieka konsultuojanti gyd. Akušerė-ginekologė) 65€
  Vieno vaisiaus echoskopija (kai atlieka konsultuojanti gyd. Akušerė-ginekologė) 65€
  Daugiavaisio nėštumo echoskopija (kai atlieka konsultuojanti gyd. Akušerė-ginekologė) 85€
  Apžvalginė echoskopija nėštumo metu (kai atlieka konsultuojanti gyd. Akušerė-ginekologė) 40€

GYDYTOJAI

echoskopuotojas

Gydytoja akušerė-ginekologė

Gydytoja akušerė-ginekologė

Gydytoja akušerė-ginekologė

Gydytoja akušerė-ginekologė

VAIKŲ KARDIOLOGĖ – KARDIOLOGĖ

Echoskopijos tyrimai mūsų klinikoje

Echoskopija arba ultragarso tyrimas – tai populiarus neinvazinis diagnostikos metodas. Tyrimo metu galima pastebėti įvairių minkštųjų audinių struktūrinius pakitimus, echoskopija naudojama širdies ir kraujagyslių ligų diagnostikai, pilvo organų, reprodukcinės sistemos apžiūrai ir t. t. Taip pat tyrimas ultragarsu atliekamas besilaukiančioms moterims, jis leidžia stebėti vaisiaus būklę ir įvertinti nėštumo eigą.

Echoskopija – kas tai? Kaip ji atliekama?

Ultragarso tyrimas arba echoskopija (nuo lot. echo – „aidas“) taip pavadintas pagal jo veikimo principą. Echoskopas siunčia aukšto dažnio bangas į tiriamą kūno vietą, o į prietaisą grįžusios bangos („aidai“, atsimušę nuo kūno organų) sukuria vaizdą, kurį medikas gali įvertinti ir pastebėti pakitimus. Turbūt populiariausias ir geriausiai žinomas ultragarso tyrimas nėštumo metu, tačiau šis tyrimas gali būti reikalingas ir prieš operacijas, taip pat tiriant kitus nusiskundimus – auglius, cistas, patinimus ir pan.

Echoskopijos tyrimai mūsų klinikoje atliekami su itin moderniu GE firmos echoskopu „Vivid T9 Ultra Edition“. Tai pažangus šiuolaikiškas echoskopas, kuris vaizdų atpažinimui naudoja dirbtinio intelekto algoritmus. Tai pagreitina tyrimą ir palengvina specialisto darbą, todėl tyrimai yra tikslesni, išsamesni ir atliekami greičiau. Ultragarsiniai tyrimai reikalauja ypatingo tikslumo ir specialisto susikaupimo, dirbtinis intelektas padeda išmatuoti tam tikrus parametrus, automatiškai atlieka kai kurias funkcijas, todėl tyrimas vyksta greičiau, o specialistas daugiau laiko gali skirti jums.

Kada dažniausiai reikalingas ultragarsinis tyrimas?

Ultragarsinis tyrimas gali būti reikalingas dėl daugelio priežasčių, tai yra tyrimas, kurį dažnai skiria įvairių sričių gydytojai: ginekologai, kardiologai, vidaus ligų gydytojai, ortopedai traumatologai ir t. t. Taigi, natūralu, kad ir priežastys gali būti labai skirtingos. Štai echoskopijos tyrimai, kuriuos dažnai tenka atlikti mūsų klinikos specialistams:

 • Profilaktinė apžiūra apsilankius pas ginekologą akušerį.
 • Vidaus organų apžiūra esant įvairiems nusiskundimams.
 • 3D ultragarsas ar vaisiaus echoskopija nėštumo metu.
 • Minkštųjų audinių echoskopija patyrus traumą (pvz., paslydus, pargriuvus, susižeidus sportuojant ir pan.).

Echoskopija atliekama su siuntimu iš šeimos gydytojo ar kito specialisto, echoskopijos kaina priklauso nuo tiriamos srities. Jei jums reikalinga echoskopija – Vilnius yra tas miestas, kur rasite daugiausia pasirinkimo ir įvairių jums galinčių padėti specialistų, kviečiame rinktis mūsų kliniką.

Nėščiųjų priežiūra: ultragarso tyrimai nėštumo metu

 Nėštumo metu be įvairių laboratorinių tyrimų atliekamos ir echoskopijos. Dažnai tai tampa tėvelių laukiamiausiais tyrimais, nes tai pirmas kartas, kai galima išvysti būsimą naują šeimos narį. Įprastai nėštumo metu rekomenduojami 8–9 vizitai, atsižvelgiant į nėščiosios būklę, gretutines ligas ir galimas rizikas, gali būti rekomenduojamas ir kitoks apsilankymų grafikas. Pirmojo vizito metu (iki 12 nėštumo savaitės) yra atliekama ginekologinė echoskopija, kuri leidžia patvirtinti nėštumą ir įsitikinti, kad jis vystosi pagal normas. Vaisiaus echoskopija Vilniuje, mūsų klinikoje, atliekama vėlesnių vizitų metu ir leidžia stebėti vaisiaus vystymąsi. Ultragarso tyrimas nėštumo metu užtikrina ir mamos, ir vaiko sveikatą. Populiarus ir 3D ultragarsas, kuris leidžia dar geriau pamatyti gimsiančio vaiko ar vaikų išvaizdą. Toks 3D atvaizdas gali būti mielas prisiminimas apie nėštumą, kuri saugosite visą gyvenimą.

Kaip tinkamai pasiruošti tyrimui? Ar tyrimas yra saugus?

Pasiruošimas tyrimui priklauso nuo to, kuri kūno vieta bus tiriama. Pavyzdžiui, ultragarso tyrimas nėštumo metu turi būti atliekamas tuščia šlapimo pūsle, todėl prieš vizitą rekomenduojama apsilankyti tualete. O tiriant kelį, peties sąnarį, kulkšnį ar kitas kūno vietas – jokio pasiruošimo nereikia. Kiekvienu atveju specialistas jus įspės, jei tyrimui reikės specialaus pasiruošimo.

Tyrimas yra neinvazinis, visiškai neskausmingas ir saugus. Ant tiriamos vietos bus užtepta specialaus gelio, gerinančio echoskopo atvaizdavimą (kad neliktų oro tarpo tarp prietaiso ir jūsų odos), o tada keitikliu arba specialiu zondu bus apžiūrima reikiama vieta. Keitiklis tiesiog bus vedžiojamas kūno paviršiumi – taigi jokių nemalonių simptomų nejusite. Tyrimas yra visiškai saugus, jį galima atlikti ir vaikams, ir suaugusiems.

Echoskopija: kaina, registracija ir rezultatų aptarimas su profesionalu

Jei jums reikalingas ultragarso tyrimas, kviečiame kreiptis į mūsų klinikos specialistus. Esame įsikūrę patogioje Vilniaus vietoje, todėl atvykti atlikti tyrimų bus tikrai patogu. Mūsų klinikoje dirba įvairių sričių specialistai, todėl tyrimo rezultatus galėsite aptarti su jums reikalingos srities profesionalu. Tyrimas atliekamas su specialisto siuntimu, jei turite specifinių nusiskundimų ir manote, kad jums reikalingas toks tyrimas – užsiregistruokite specialisto konsultacijai ir jis paskirs visus reikiamus tyrimus. Tyrimo kaina svyruoja nuo 30 iki 90 eurų ir priklauso nuo to, koks organas ar kūno dalis yra tiriama. Jei turite klausimų ar norite užsiregistruoti konsultacijai ir tyrimui – paskambinkite mums!

Kraujagyslių chirurgas

kodėl mes?

MEDIKAI
PROFESIONALAI

tiksli ir greita
diagnostika

išsamūs
tyrimai

naujausi gydymo
metodai

pagalba čia ir dabar

prieinama
kaina

REGISTRACIJA

Nerandate Jums tinkančio vizito laiko? Visais registracijos ir paslaugų klausimais
susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime: