Konstitucijos Klinika

Apie mus

TOP manodaktaras.lt

Konstitucijos klinika – jūsų sveikatos išsaugojimui
Jūsų sveikata – mūsų didžiausia vertybė, kurios siekiame pasitelkdami aukštos kvalifikacijos gydytojų profesionalų komandą, modernią medicinos įrangą ir inovatyviausius gydymo bei prevencijos metodus. Mūsų tikslas – padėti čia ir dabar, kad kuo greičiau sulauktumėte reikiamos pagalbos ir jaustumėtės puikiai. Vertiname jūsų laiką, tad kokybiškas ir tikslingas paslaugas didžiąja dalimi atvejų suteiksime greičiau nei per 24 valandas. Siekiame, kad vos pravėrę klinikos duris jaustumėte, kad patekote į geras rankas. Malonios mūsų specialistų šypsenos, ilgametė patirtis bei nuoširdus noras pagelbėti garantuos sėkmingą apsilankymo patirtį ir efektyvų kilusios problemos sprendimą. Užtikriname, kad klinikoje jums bus suteiktos aukščiausios kokybės sveikatos priežiūros paslaugos, leisiančios jaustis geriau.
Sveikas ir laimingas pacientas – geriausias mūsų darbo įvertinimas.

Klinikoje ne tik diagnozuojama ir gydoma, bet ir padedama išvengti ligų – išsaugoti sveikatą. Mūsų gydytojai išklausys, įsigilins ir suteiks išsamių patarimų, kaip tinkamai rūpintis savo sveikata, kad nuolat jaustumėtės sveikai ir energingai.

Jūsų patogumui, esame įsikūrę pačioje Vilniaus širdyje – Konstitucijos prospekte. Sutelkėme daugiau nei 20 metų patirties turinčius medicinos profesionalus patogioje centrinėje vietoje tam, kad kokybiškos medicinos paslaugos būtų arčiau kiekvieno žmogaus

Privati medicinos klinika Vilniuje

Vilnius yra didžiausias Lietuvos miestas, galintis pasiūlyti ir didžiausią pasirinkimą bene kiekvienoje srityje. Ne išimtis ir medicina. Jei jus domina privatus medicinos centras, Vilnius yra ta vieta, kur rasite didžiausią pasirinkimą. Mūsų privati klinika Vilniuje – laukia jūsų, jei ieškote profesionalios medikų komandos arčiau jūsų namų. Susipažinkite su mūsų klinikos veikla ir užsiregistruokite pirmam vizitui!

Apie kliniką

Konstitucijos klinika, tai privati klinika Vilniuje, kurioje laukiame ir mažų, ir didelių pacientų. Subūrėme medikų profesionalų komandą, kad jūsų sveikata galėtumėte pasirūpinti greitai ir efektyviai. Investavome į modernią, šiuolaikišką diagnostinę įrangą, kad visus reikiamus tyrimus galėtumėte gauti po vienu stogu. Atliekami išsamūs tyrimai leidžia visapusiškai įvertinti jūsų sveikatos būklę ir pasiūlyti individualiai jums tinkantį sprendimą. Mūsų medicinos centras Vilniuje, tai pagalba čia ir dabar už prieinamą kainą. Vilniaus medicinos centras – šiuolaikiškas ir modernus, kad jums savo sveikata rūpintis būtų dar paprasčiau.

Paslaugos ir tyrimai

Jei nežinote, ką gali pasiūlyti Vilnius, privati klinika gali būti geras pasirinkimas. Visų pirma, galite rinktis jums patogią kliniką šalia namų ar darbo. Mūsų privati klinika gali pasiūlyti visas pagrindines medicinos paslaugas, kurių prireikia dažniausiai:

  • Šeimos gydytojo konsultacijas,
  • Įvairius laboratorinius ir diagnostinius tyrimus (kraujo tyrimai, echoskopija ir t. t.),
  • Gydytojų specialistų konsultacijas (ortopedų traumatologų, vidaus ligų gydytojų, urologų, chirurgų, kardiologų ir t. t.),
  • Sveikatinimo ir grožio paslaugas.

Mūsų medicinos centras Vilniuje laukia jūsų! Susisiekite, jei reikia konsultacijos ar norite užsiregistruoti pas gydytoją-specialistą. Privati klinika Vilniuje pasirūpins jūsų sveikata nuo A iki Z.

Medicinos centrai: Vilnius turi jums ką pasiūlyti!

Jei jus domina privati klinika, Vilnius yra tikrai geras pasirinkimas. Sostinėje dirba vieni geriausių šalies specialistų, todėl greitai galite gauti įvairių sričių specialistų konsultaciją. Mūsų Vilniaus medicinos centras – tai kompleksinės paslaugos visai šeimai. Nuo profilaktinių vizitų pas šeimos gydytoją, tyrimų iki gydytojų specialistų konsultacijų. Medicinos diagnostikos ir gydymo centras – tai jūsų patogus pasirinkimas, kad rūpintis savo sveikata būtų paprasčiau.

kodėl mes?

MEDIKAI
PROFESIONALAI

tiksli ir greita
diagnostika

išsamūs
tyrimai

naujausi gydymo
metodai

pagalba čia ir dabar

prieinama
kaina

REGISTRACIJA

Nerandate Jums tinkančio vizito laiko? Visais registracijos ir paslaugų klausimais
susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime: