Konstitucijos Klinika

Akušerija ir ginekologija

Nuo profilaktinių vizitų iki profesionalių konsultacijų, išsamių tyrimų ir gydymo. Patyrusi specialistų komanda yra pasiruošusi atsakyti į jums kylančius klausimus ir suteikti reikiamą pagalbą!

Mūsų klinikoje galite užsiregistruoti gydytojo akušerio-ginekologo konsultacijai, čia pat galime atlikti ir įvairius tyrimus: ginekologinę echoskopiją, reikalingus kraujo ar citopatologinius tyrimus. Specializuojamės nėščiųjų priežiūros srityje, atliekame vaisiaus echoskopijas, teikiame konsultacijas viso nėštumo metu.

Pas ginekologą yra rekomenduojama profilaktiškai apsilankyti bent kartą metuose. Profilaktinė apžiūra – geriausias būdas ankstyvai ligų prevencijai, be to – tai puiki proga, jei reikia, aptarti jūsų kontracepcijos planą. Mūsų klinikoje atliekamas ir intrauterininės spiralės įvedimas / pašalinimas. Visos pagrindinės paslaugos vienoje vietoje, kad jums būtų patogiau:

 • Gyd. akušerio-ginekologo konsultacija,
 • Ginekologinė echoskopija,
 • Nėščiųjų priežiūra,
 • Vaisiaus echoskopija,
 • Intrauterininės spiralės įvedimas / pašalinimas,
 • Citopatologiniai tyrimai.

Kainos

 • Akušerija ir ginekologija
  Akušerija ir ginekologija

  Gyd. Akušerio-ginekologo konsultacija 85€
  Gyd. med. m. dr. Akušerio-ginekologo konsultacija 100€
  Gyd. Akušerio-ginekologo konsultacija ir echoskopija 120€
  Gyd. med. m. dr. Akušerio-ginekologo konsultacija ir echoskopija 150€
  Pakartotinė gyd. Akušerio-ginekologo konsultacija ir echoskopija (dėl tos pačios priežasties 1 mėn laikotarpyje) 100€
  Pakartotinė gyd. Akušerio-ginekologo konsultacija (dėl tos pačios priežasties 1 mėn laikotarpyje) 59€
  Trumpa gyd. Akušerio-ginekologo konsultacija (tyrimų įvertinimas) 35€
  Nuotolinė gyd. Akušerio-ginekologo konsultacija 59€
  Ginekologinė echoskopija 65€
  Nėštumo nustatymas 15€
  Gimdos spiralės įvedimas (spiralė neįskaičiuota) 75€
  Gimdos spiralės pašalinimas 40€
  Onkocitologinis (PAP) gimdos kaklelio tyrimas ant stikliuko 20€
  Onkocitologinis (PAP) gimdos kaklelio tyrimas į skystą terpę 29€
  Gimdos kaklelio polipo pašalinimas 120€
  Vulvos biopsija 120€
  Endometriumo biopsija pipele 120€
  Histologinis mėginio ištyrimas 30€
  Makšties išskyrų mikroskopinis tyrimas 7€
  Tepinėlio paėmimas 12€
  Akušerio ginekologo konsultacija lankantis nėščiųjų priežiūrai (kaina galioja nuo antro vizito) 65€
  Vieno vaisiaus echoskopija 65€
  Daugiavaisio nėštumo echoskopija 85€
  Apžvalginė echoskopija nėštumo metu 40€
  Kardiotokograma 25€

GYDYTOJAI

Gydytoja akušerė-ginekologė

Gydytoja akušerė-ginekologė

Gydytoja akušerė-ginekologė

Gydytoja akušerė-ginekologė

Gydytoja akušerė-ginekologė 

Gydytoja akušerė-ginekologė

Akušerijos ir ginekologijos klinika

Konstitucijos klinika – tai visos svarbiausios medicinos paslaugos vienoje vietoje. Subūrėme įvairių sričių specialistų kolektyvą, kad galėtume jums suteikti aukščiausios kokybės paslaugas vienoje vietoje – nuo šeimos gydytojo siuntimo iki specialisto konsultacijos, reikiamų tyrimų atlikimų ir gydymo paskyrimo. Vienas iš mūsų klinikos skyrių – Akušerijos ginekologijos skyrius.

Ginekologo konsultacija, tai viena iš būtinų profilaktinių konsultacijų. Pas ginekologą profilaktinei apžiūrai yra rekomenduojama atvykti kasmet. Profilaktinė priežiūra padės laiku aptikti galimas ligas ir paskirti reikiamą gydymą. Be to, ginekologas gali pakonsultuoti ir patarti visais su reprodukcine sistema susijusiais klausimais. Akušerija ir ginekologija apima tokias sritis kaip, pavyzdžiui, priežiūra planuojant nėštumą ir nėštumo metu, tyrimai dėl lytiškai plintančių ligų (LPL), reprodukcinės sveikatos profilaktika. Gydytojas ginekologas vizito metu gali pasiūlyti jums priimtiną kontracepcijos būdą, paskirti reikiamus tyrimus ir pateikti svarbiausią informaciją, jei planuojate nėštumą ir t. t. Privati profesionali ginekologo konsultacija užtikrins greitą problemos sprendimą, jei jus kamuoja nemalonūs simptomai bei leis greitai ir paprastai atlikti profilaktinę apžiūrą. Skaitykite toliau ir sužinokite daugiau apie tai, kokias paslaugas teikia mūsų akušerijos ir ginekologijos skyrius.

Akušerijos ir ginekologijos klinika: skubi konsultacija Vilniuje, profilaktinė priežiūra, tyrimai

Akušerijos ir ginekologijos klinikoje dirbantys specialistai laukia jūsų tiek profilaktiniams vizitams, tiek ir tuo atveju, kai jums reikalinga skubi, privati konsultacija, pavyzdžiui, pajutus nemalonius simptomus, norint išsitirti dėl lytiškai plintančių ligų ir kt. Akušerijos ginekologijos skyrius – tai profesionalūs specialistai, užtikrinantys aukščiausio lygio paslaugas ir visišką jūsų privatumą.

Ginekologo konsultacijos kaina priklauso nuo vizito pobūdžio, pavyzdžiui, pakartotinis vizitas dėl tos pačios problemos kainuos pigiau nei pirminis vizitas. Taip pat taikomi skirtingi atliekamų paslaugų ir tyrimų įkainiai – echoskopijos, spiralės įvedimo ar pašalinimo, PAP tyrimo ir t. t. Kainas skelbiame savo interneto svetainėje, be to – visada registruodamiesi galite pasiteirauti apie kainą registratūroje dirbančių darbuotojų, jog galėtumėte planuotis, kiek jums kainuos vizitas. Akušerija ir ginekologija – plati sritis, todėl jūsų vizito kaina gali priklausyti nuo daugelio veiksnių.

Akušerijos ginekologijos skyrius laukia jūsų, jei norite atvykti profilaktinei apžiūrai, tyrimams, konsultacijai dėl kontracepcijos, dėl nėštumo planavimo ar kitų su reprodukcine sistema susijusių klausimų.

Kada reikia kreiptis į ginekologijos skyrių?

 Kiekviena moteris bent 1 kartą per metus turėtų apsilankyti pas ginekologą vien tik profilaktikos tikslais. Nesvarbu, kad nejaučiate jokių simptomų, neturite jokių nusiskundimų – profilaktinė apžiūra gali padėti pastebėti įvairias ligas ir susirgimus dar prieš tai, kol pradėsite jausti nemalonius simptomus. Profilaktinė ginekologo konsultacija – būtina visoms moterims. O jei jūsų šeimoje yra ar buvo giminaičių, sergančių onkologinėmis ligomis, akušerijos ginekologijos skyrius jus turėtų išvysti ir 2 kartus per metus. Dėl rekomenduojamo vizitų dažnumo visada galite pasiklausti savo ginekologo.

Be profilaktikos, pas ginekologą svarbu apsilankyti ir pastebėjus menstruacijų ciklo pakitimus, susidūrus su nemaloniais simptomais, skausmu pilvo apačioje / dubens srityje ir pan. Svarbu stebėti savo kūno siunčiamus signalus ir užkirsti kelią ligoms laiku. Akušerija ir ginekologija svarbi tiek profilaktiniais tikslais, tiek ir pastebėjus tam tikrus simptomus. Štai keletas dalykų, į kuriuos turėtumėte atkreipti dėmesį:

 • Menstruacijų ciklo pakitimai. Skubi ginekologo konsultacija gali būti itin svarbi, jei pastebėjote ciklo pakitimus. Pavyzdžiui, menstruacijos tapo nereguliarios, jos vėluoja, ciklo viduryje pastebite tepliojimą. Apžiūros metu specialistas įvertins, kokios to galimos priežastys, paskirs reikiamus tyrimus. Menstruacijų ciklo pakitimai gali atsirasti ir dėl streso, įtempto laikotarpio darbe, kelionių per kelias laiko juostas, tačiau taip pat tai gali būti ir rimtos ligos simptomas. Todėl pasitikrinti profilaktiškai – visada verta!
 • Skausmas pilvo / dubens srityje. Jei atsirado neįprastas skausmas, kuris nėra susijęs su menstruacijomis ir jis tęsiasi ilgiau nei 2 dienas – verta pasitikrinti profilaktiškai. Žinoma, jei skausmas itin ūmus, vykite į greitosios pagalbos priėmimo skyrių. Jei skausmas nėra toks intensyvus, kad jums reikėtų vykti į ligoninę, tačiau jis neduoda jums ramybės – užsiregistruokite privačiai konsultacijai su specialistu, kad išsklaidytumėte visas abejones ir surastumėte nemalonių simptomų priežastis. Mūsų akušerijos ir ginekologijos klinika Vilniuje bus patogi visiems miestiečiams ir miesto svečiams!
 • Pakitusios išskyros. Pakitusios išskyros gali būti vienas iš įvairių negalavimų simptomų. Atkreipti dėmesį reikėtų, jei išskyros yra gerokai gausesnės nei įprastai, jei jose pastebite kraujo priemaišų, atsirado nemalonus kvapas, pakito jų spalva. Tokiu atveju – nedelsiant registruokitės pas specialistą!
 • Bet kokie nemalonūs pokyčiai lytinių organų srityje. Niežėjimą, paraudimą ir pan. gali sukelti tiek netinkama higiena, tiek ir įvairios ligos, pavyzdžiui, pienligė ar bakterinė vaginozė. Pirmiausia, pajutę nemalonius simptomus, atkreipkite dėmesį į naudojamas priemones, rinkitės įklotus be kvapo, dažiklių, dėvėkite medvilninius apatinius, prausiantis naudokite būtent intymiai higienai skirtą prausiklį. Jei per keletą dienų nemalonūs pojūčiai nedingsta arba jie stiprėja – būtinai registruokitės konsultacijai.
 • Atsiradusios žaizdelės, opos ar kiti pakitimai lytinių organų srityje. Tai svarbus požymis, kuris gali įspėti apie rimtas ligas Jei lytinių organų srityje pastebėjote opelių, žaizdų, patinimą ar užčiuopiate gumbelį – nedelskite.
 • Nesaugūs lytiniai santykiai. Verta laiku pasitikrinti, jei turėjote nesaugių lytinių santykių. Santykiai be barjerinių apsaugos priemonių gali prisidėti ar nulemti įvairius uždegimus, infekcijas, taip pat galima užsikrėsti lytiškai plintančiomis ligomis (LPL) ir t. t.

Tyrimų kryptys ir naudojama įranga

Akušerijos ginekologijos skyrius ir jame dirbantys specialistai, atsižvelgę į jūsų simptomus, gali paskirti įvairius reikiamus tyrimus. Tyrimai atliekami mūsų klinikoje, kad jums nereikėtų niekur papildomai vykti. Tyrimų kaina pateikiama mūsų interneto svetainėje, ji priklauso nuo tyrimo tipo, sudėtingumo. Štai populiariausi tyrimai, kurių reikia mūsų klinikos pacientams:

 • Ginekologinė echoskopija,
 • Vaisiaus echoskopija,
 • Citopataloginiai tyrimai.

Vieni populiariausių – echoskopiniai tyrimai. Jų tikslumas padeda laiku pastebėti pakitimus ir diagnozuoti įvairias ligas, taip pat echoskopija būtina ir norint sekti nėštumo eigą. Mūsų akušerijos ir ginekologijos klinika naudoja GE firmos „Vivid T9 Ultra Edition“ echoskopą, kuris šiuo metu yra vienas pažangiausių echoskopų rinkoje. Šis aparatas naudojamas visiems echoskopiniams tyrimams klinikoje (išskyrus vaginalinius). Modernus šiuolaikiškas tyrimų aparatas pagreitina gydytojų darbą ir užtikrina tikslesnius tyrimo rezultatus. Šis modelis su dirbtinio intelekto algoritmais sumažina rankinio valdymo poreikį, todėl tyrimai yra efektyvesni bei greitesni. O tai – sutaupytas jūsų laikas ir tikslesnės diagnozės.

Ginekologiniams tyrimams taip pat naudojame šiuolaikišką SAMSUNG HS40 echoskopą. Šis modelis turi patobulintą 2D vaizdo bei spalvinių signalų apdorojimą, kuris leidžia atlikti nepriekaištingus tyrimus bei padidina tyrimo tikslumą net ir itin sudėtingais atvejais. Speciali „HQ-Vision“ technologija leidžia išgauti ryškesnį tyrimo vaizdą, kuris leidžia tiksliau diagnozuoti pakitimus. Echoskopas taip pat pasižymi didesne vaizdo raiška, geresniu vaizdo triukšmo filtru nei senesni modeliai.

Ginekologo konsultacija jums patogiu metu!

 Mūsų akušerijos ir ginekologijos klinika laukia jūsų, jums patogiu metu! Užsiregistruokite ir atvykite profilaktiniam vizitui tada, kada patogu jums. Specialistai yra pasiruošę atsakyti į visus jums kylančius klausimus, suteikti privačią konsultaciją saugioje ir profesionalioje aplinkoje bei rekomenduoti visus jums reikalingus profilaktinius tyrimus.

Jei vargina nemalonūs simptomai, ar norėtumėte pasitarti su specialistu jums rūpimais klausimas – nedvejokite ir užsiregistruokite bei pasirūpinkite savo sveikata. Juk prevencija – geriausias būdas, norint pasirūpinti savo sveikata. Akušerijos ginekologijos skyrius laukia jūsų darbo dienomis patogiu adresu, Konstitucijos pr. 15-77, Vilniuje. Akušerija ir ginekologija – nuo profilaktikos iki ligų diagnostikos. Laukiame jūsų skambučio, jei turite klausimų ar norite užsiregistruoti profilaktiniam vizitui!

kodėl mes?

MEDIKAI PROFESIONALAI

tiksli ir greita diagnostika

išsamūs
tyrimai

naujausi gydymo
metodai

pagalba čia ir dabar

prieinama
kaina

kodėl mes?

MEDIKAI PROFESIONALAI

tiksli ir greita diagnostika

išsamūs
tyrimai

naujausi gydymo
metodai

pagalba čia ir dabar

prieinama
kaina

REGISTRACIJA

Nerandate Jums tinkančio vizito laiko? Visais registracijos ir paslaugų klausimais
susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime: